Fotograaf: Aviva Bing
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Aviva Bing
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Aviva Bing
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Bart Notermans
Fotograaf: Bart Gremmen

- Het optreden van BIXBY in Goliath Sportswear om 15:00 uur is geannuleerd
- De optredens van IX om 19:30 uur en TurboMonster om 20:45 uur in Hartig zijn geannuleerd
- TurboMonster vervangt BIXBY in Café Parket om 19:00 uur
- Robbing Banks vervangt DIFF in Muziekcafé Le Vagabond om 21:30 uur
- IX vervangt TIJGER SALTO in Bar3 om 23:00 uur
- I Took Your Name vervangt Eveline Vroonland in Proeflokaal Reijngoud om 19:45 uur

INFOSTAND

Vanaf 20:00 uur en tijdens de hele Popronde-avond te bezoeken: de Popronde infostand. Voor informatie over Popronde, tips over bands die je niet mag missen en voor merchandise bezoek je de infostand bij de Coffee Company, op Eendrachtsplein 2. Ook bij de infostand; Popronde CD's van de vorige edities, de jubileum CD box met 10 jaargangen van Popronde, Popronde oordopjes, polsbandjes, tasjes, T-shirts, petjes en paraplu's. En als je er dan toch bent, maak meteen een selfie bij onze Phocabby Selfie Service! Komt dat zien!

Sessies.

In samenwerking met PoprondeLIVE (radio) worden er voor de vierde keer akoestische showcases gespeeld in TwentySix aan de Kruiskade 26.

Tijdschema:
19.00 - 19.30: Fokko
19.30 - 20.00: The Cannonball Johnsons
20.00 - 20.30: Sväva
20.30 - 21.00: Call It Off
21.00 - 21.30: BIXBY
21.30 - 22.00: Tenfold
22.00 - 22.30: Cas Ronckers
22.30 - 23.00: Ape Not Mice
23.00 - 23.30: Iris Penning
23.30 - 00.00: The Doots

Media

Twitter
Facebook

Popronde previews

11:00
1 Ontbijtbar
12:00
2 Kinki Kappers
14:00
1 Ontbijtbar
15:00
4 YoYo! Fresh Tea Bar
15:30
5 Barclay Rotterdam
17:00
6 Coffee Company Eendrachtsplein
3 Koekela

Popronde line up

13:00
7 Schorem, Haarsnijder en Barbier
14:30
8 Nationale-Nederlanden DE Café
14:45
9 Buiten
16:00
9 Buiten
16:30
8 Nationale-Nederlanden DE Café
19:00
10 Parket
19:30
11 Black Widow
12 Lucas
19:45
5 Barclay Rotterdam
13 Reijngoud
14 de Zondebok & 't Zwarte Schaap
20:00
15 de Riddert
16 Gusto
17 Boudewijn
20:15
18 De Witte Aap
10 Parket
20:30
19 WORM
20 Dertien
21 Melief Bender
22 Rotown
20:45
11 Black Widow
13 Reijngoud
21:00
23 Vibes
17 Boudewijn
14 de Zondebok & 't Zwarte Schaap
21:15
24 Downtown010
25 Hop
21:30
26 Bar3
27 Le Vagabond
21:45
19 WORM
10 Parket
22:00
28 LOUD Rotterdam
21 Melief Bender
22:15
29 Hal Rotterdamse Schouwburg
30 IEZ
31 Lichtschip V11
13 Reijngoud
22:30
23 Vibes
22:45
18 De Witte Aap
23:00
26 Bar3
23:15
17 Boudewijn
31 Lichtschip V11
28 LOUD Rotterdam
23:30
22 Rotown

Afterparty

Maask - Rotown, 23:30 uur
Rotown Popunie Bart Notermans Fotografie Gemeente Rotterdam Rotterdamse Schouwburg

Acts in Rotterdam te zien

Bekijk de hele selectie